Sing 2 Fragmanı yayınlandı

Universal Picture ve Illumination Entertainment’in, vizyona girecek olan Sing 2’nin Fragmanı yayınlandı.

Tüm dünyada sevilen Müzikal-komedi türündeki ilk filmin devamı niteliğinde olan Sing 2’de Koala Buster Moon ve yıldız oyuncuları daha büyük bir ödüle göz dikiyor.

Redshore City’deki Crystal Tower Theatre’da yeni bir gösteri için çalışmalara başlarlar. Fakat gösteriye katılabilmeleri için Crystal Entertainment’ın acımasız kralı Jimmy Crystal’i ikna etmeleri gerekecek. Buster, büyük Showlar peşinde koşan Crystal’a gösterisinde rock efsanesi olan aslan Clay Calloway’in yer alacağından bahseder. 

Gerçek şu ki, Clay eşi hayatını kaybettikten sonra uzun bir inzivaya çekilmiştir. Böylelikle Buster, onu sahneye geri dönmeye ikna edebilmek ve amacını gerçekleştirebilmek için bir maceranın içine girer.

Sing 2, yönetmen koltuğunda ilk filmin de yönetmenliğini yapan Garth Jennings oturuyor. Garth, aynı zamanda filmin senaryosunun da yazarıdır.

Filmin seslendirme kadrosunda; Reese Witherspoon, Scarlett Johansson, Taron Egerton, Tori Kelley ve Nick Kroll yer alırken, dikkat çeken diğer bir durumda ilk filmde yer alan bazı isimlerin ikinci filmde yer almaması. Fakat kadrosuna Bono, Pharrell Williams gibi güçlü isimler dâhil olmuş. Ayrıca Letitia Wright, Eric Andre, Chelsea Peretti ve Grammy ödüllü Halsey tarafından canlandırılan yeni karakterler de bulunmakta.

İlk film olan Sing, 2016 yılının Aralık ayında gösterime girdi ve dünya çapında 634 milyon dolar hasılat elde ederek büyük bir gişe başarısı göstermiştir.

Daha önce vizyon tarihi ertelenen filmin fragmanla birlikte 22 Aralık günü 2021 Noel’inde vizyona gireceği belli oldu.

Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Fragman

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir