Sing – Şarkını Söyle

Illumination Entertainment ve tarafından üretilen Animasyonlu Müzikal-Komedi olan Sing – Şarkını Söyle filmi Garth Jennings tarafından yazılıp yönetildi.

Karakterler antropomorfik hayvanlardır. Tiyatro sahibi olan mücadele etmekten pes etmeyen bir Koala tarafından düzenlenen şakı yarışmasının; yarışmaya katılan diğer hayvanların ve yarışma organizatörü Koala Buster Moon’un kişisel yaşamlarına nasıl etki ettiğini anlatmaktadır.

Koala Buster Moon, bir lama olan banka temsilcisi Judith tarafından hacizle tehdit edilir ve tiyatrosunu kaybetmekle karşı karşıya kalır. Bu durumdan kurtulma planları yaparken birden parlak bir fikir aklına gelir ve 1000$ ödüllü bir şarkı yarışması düzenlemeye karar verir. Ancak iguana asistanı Bayan Crawley’nin bir daktilo kazası sonucu, ödül parasında değişiklik olmasına neden olur. Yanlış basılmış el ilanları, düzeltme okuması yapılmaya fırsat kalmadan bir vantilatör tarafından pencereden dışarı üflenir ve şehirde dağılmaya başlar.

Posterlerin dağılması ile macerada başlar.

Bu güzel filmin seslendirme kadrosunda  Matthew McConaughey , John C. Reilly , Reese Witherspoon , Tori Kelly , Scarlett Johansson , Taron Egerton ve Seth MacFarlane gibi ünlü isimler yer almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir