Skip to content
Sanat GünlüğüSanat Günlüğüne GitSanata dair ne varsa bu günlükte

Sanat Haberleri

Sinema

Resim

Kitap

Karakter İnceleme

sassette

Örgülü Şirin

Kaptan Mağara Adamı

Felaket Jane

Küçük Kurbağa

Elmyra Duff

Dino

Misket, ağaca tırmanma, solucan kazma, çamur oynama hatta bilek güreşi gibi oyunları oynayan, erkeksi tavırları olsa da giyinmeyi ve bebeği Şirin Lou ile oynamayı seven, Şirinler Diyarı’nda bir şirine.

caveman

Kaptan Mağara Adamı

Saçı ve en olmadık zamanlarda arıza çıkarıp yere düşmesine neden olsa da oldukça fonksiyonel ve içinde bazı görevlerde ona yardım eden bir kuş beslediği sopasıyla tüm gizemleri çözmüş bir kahraman.

michigan j. frog

Küçük Kurbağa

Bir Warner Bros. çizgi filmi bittikten hemen sonra, akşamın geldiğini hatırlatırcasına şarkı ve dansla dolu keyifli bir akşama adım atmamızı sağlayan küçük bir kurbağa.

calamity Jane

Felaket Jane

Jane; Red Kit (Lucky Luke), çizgi film serilerinde yer almış bir karakter olmasına rağmen gerçek hayatta var olan bir kişidir.

Calamity jane olarak bilinse de asıl ismi Martha Jane Cannary’dir. Bazıları ise ona “Canary” yani “Kanarya” olarak hitap ederdi

elmyra duff

Elmyra Duff

Montana Max'a büyük aşk besleyen, Tatlı, sevecen bir o kadarda aptal ve sevgisiyle boğacak derecede hayvanlara düşkün bir Acme Looniversity hemşiresi.

dino

Dino

Fred'in işten eve dönmesi ile heyecanlanarak onu yere yatırıp yüzünü yalamaya başlayan Dino, 'Taş Devri' çizgi filminde evcil köpek rolünde sevecen ve eğleceli bir Dinazordur. Sık sık insan duyguları sergiler ve neredeyse "konuşur". Aynı zamanda Fred yalan söylediğinde bunu anlayabilir ve öfkelenip hırlar.

·

Kimdir bu Black Adam?

DC Sinematik Evreni Marvel’ın sistemli gidişatına kıyasla savruk ilerlemekten bir türlü kurtulamadı. Bu konuda evrenin sil baştan bir şekil alışı
·

Sassette / Sassy (Örgülü Şirin)

Misket, ağaca tırmanma, solucan kazma, çamur oynama hatta bilek güreşi gibi oyunları oynayan, erkeksi tavırları olsa da giyinmeyi ve bebeği
·

Michigan J. Frog

Bir Warner Bros. çizgi filmi bittikten hemen sonra, akşamın geldiğini hatırlatırcasına şarkı ve dansla dolu keyifli bir akşama adım atmamızı

Copyright © AnimasyonGünlüğü.com | Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım Salih Yılmaz