Hotel Transilvanya 4’ün yayın tarihi belli oldu.

İlk filmi 2012 yılında gösterime giren ve çok sevilen Hotel Transilvanya’nın 4’üncü filmine ait ikinci fragman yayınlanırken, gösterim tarihi de açıkladı.

Son derece başarılı serisinin dördüncü bölümü Hotel Transylvania: Transformania’nın yönetmenliğini DC Super Hero Girls‘in yönetmenliğini yapan Jennifer Kluska  ve Rocko’s Modern Life‘ın yönetmeni Derek Drymon tarafından yapılmakta. Senaryosunu ise Amos Vernon, Nunzio Randazzo ve Genndy Tartakovsky kaleme alıyor.

Yayınlanan fragmana göre Van Helsing, insan olan ve aynı zamanda Dracula’nın da damadı Johnny’i büyük yeşil bir canavara dönüştürmek için “Canavarlaşma Işını” kullanır. Dracula dişlerini, Kurt Adam Wayne ise saçlarının çoğunu kaybeder ve Frankenstein iri yarı bir insana dönüşür. Dracula ve klanı daha sonra kendilerini orijinal hallerine döndürmenin yollarını aramaya başlar…

Seslendirme Kadrosunda Önemli İsimler!

Hotel Transilvanya’nın dördüncü bölümünün yıldızlarla dolu seslendirme kadrosunda yer alan etkileyici yeteneklerle birlikte Selena Gomez, Kathryn Hahn, Keegan-Michael Key, David Spade, Asher Blinkoff, Fran Drescher ve Molly Shannon da yer alıyor.

Dikkat çeken diğer bir durumsa; daha önceki filmlerde Dracula’yı Adam Sandler seslendirirken bu bölümde Brian Hull’un sesinin duyulacak olması.

Gösterim Tarihi Erkene Çekildi!

Hotel Transilvanya: Transformania’nın gösterim tarihi diğer pek çok film gibi ertelenmiş ve Aralık 2021’de gösterileceği açıklanmış olmasına rağmen bu tarih erkene çekilerek 1 Ekim 2021 tarihinde sadece sinemalarda yayınlanacağı duyuruldu.

Yeni Fragman

Otel Transilvanya: Transformania İkinci Fragman

Yayınlanan ilk Fragman

Otel Transilvanya: Transformania İlk Fragman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir