Netflix’in He-Man Animasyon Dizisinin Tarihi Açıklandı

Netflix’in He-Man animasyon serisi Masters of Universe’ün yayın tarihi açıklandı.

80’li yılların ortalarında televizyon ekranlarının en sevilen çizgi dizi karakterlerinden birine dönüşen He-Man hakkında son dönemlerde önemli gelişmeler yaşanmaya başlanmıştı. 1983 ila 1985 seneleri arasında Masters of The Universe ya da Türkçe ismiyle Kainatın Hakimleri çizgi filmiyle tanınan karakter için Netflix adaptasyonu oluşturulacağı duyurulmuştu.

80’ler ve 90’lar döneminde çocuk olanlar açısından oldukça önemli bir yere sahip olan He-Man: Masters of The Universe’ün yeni maceraları son yapılan açıklamaya göre 23 Temmuz 2021’de Netflix’te yayınlanacak.

Kevin Smith’in yazıp yönettiği Masters of The Universe animasyon dizisi, ilk görsellerine göre 80’ler dönemindeki versiyonun izlerini taşıyor. Özellikle daha önce bu evrenin spin-offu olan She-Ra’nın yeni versiyonundan dolayı ağır eleştirilen alan Netflix’in, He-Man için bilindik sularda yüzmek istediği iddia ediliyor.

Netflix’in dizi için hazırladığı sayfasında da 80’lerdeki mücadelenin bir nevi devamı niteliğinde bir izlenim oluşturan Masters of The Universe’ün eski dostları yeni maceralarda karşımıza çıkarma ihtimali hayli yüksek.

Temmuz’a az kaldı, bekleyip göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir