Rick and Morty’de spin- off heyecanı

Yetişkinler için hazırlanan son dönemlerin en önemli bilimkurgu parodisi Rick and Morty, beşinci sezonunun yayınına hazırlanırken hayranlarına bir de sürpriz bir gelişme duyurdu.

Çılgın maceralarını Adult Swim ekranlarında devam ettiren popüler dizinin spin-offu The Vindicators için onay verildiği açıklandı.

Rick and Morty’nin üçüncü sezonunda görülen The Vindicators, galaksiler arası süper kahraman ekibiydi. Bir nevi Marvel’ın  Guardians Of The Galaxy (Galaksinin Koruyucuları) çizgi romanına gönderme niteliğinde olan bu ekibin maceraları Rick and Morty olmadan suç ve soykırımı önlemeye yönelik şekillenecek.

Rick and Morty evreniyle de bağlantılı ilerleyecek olan dizi, Rikc’in sarhoş olduktan sonra yerleştirdiği bir dizi ölüm tuzağından dolayı yok olan süper takımın yer aldığı Rick and Morty bölümü ‘’Vindicators 3: The Return of Worlender’’ olaylarında geçecek.

Rick and Morty dünyasından sürpriz isimlerin de görülmesi beklenilen The Vindicators dizisinin yönetici yapımcılığını yaratım sürecinin de mimarlarından Dan Harmon ve Justin Roiland üstleniyor. Ayrıca ikiliye yapımcılık alanında Erica Rosbe ve Sarah Carbiener eşlik ederken, dizinin ilk olarak Adult Swim ekranlarında, sonrasındaysa büyük olasılıkla Netflix üzerinden dünya pazarına sunulması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir