Space Jam: Yeni Efsane’ye Yeni Fragman

Ünlü basketbolcu Michael Jordan’ın başrolünde olduğu ve Looney Tunes Çizgi Karakterleri ile birlikte oynadığı 90’ların popüler filmi Spaca Jam’ın ikinci filmi olan Space Jam: A New Legacy’i için ikinci fragman yayınlandı.

Space Jam filmde Bugs Bunny, ve arkadaşları ile birlikte kurdukları bir basketbol takımına katılan Michael Jordan, filmde başarılı bir performans sergileyerek sahalarda olduğu gibi setlerde de iyi bir oyuncu olduğunu göstermişti.

İlk filmde Micheal Jordan’ın üstlendiği macerayı Space JAM: A New Legancy’de son yılların en gözde NBA yıldızlarından LeBron James üstleniyor.

LeBron James, merakla beklenen ikinci filmin çekimlerinin başladığını sosyal medya adresinden duyurmuştu. Filmin Space Jam’in devamı olacağı düşünülürken daha sonra ilk filmden bağımsız bir ikinci film olacağı ortaya çıkmıştı.

Space Jam: A New Legacy filminin senaryosu Sev Ohanian ve Ryan Coogler tarafından yazıldı. Black Panther filminin yönetmenliğini de yapan Ryan Coogler tarafıdan yapımcılığı üstlenilen filmin Yönetmenliğini ise Malcolm D. Lee yaptı.

Filmin oyuncu kadrosunda ise The Walking Dead, Once Upon A Time gibi yapımlardan tanınan Sonequa Martin-Green; Marvel Sinematik Evreni’nin yıldızlarından birisi olan Don Cheadle; NBA oyuncuları Damian Lillard, Anthony Davis ve Klay Thompson, WNBA yıldızları Phoenix Mercury, Diana Taurasi ile Chiney ve Nneka Ogwumike gibi oyuncular bulunuyor.

Looney Tunes Karakterleri içerisinde ise Bugs Bunny’nin olacağına kesin gözüyle bakılırken başka hangi karakterlerin yer aldığı filmin gösterim tarihi olan 16 Temmuz 2021 tarihinde izleyici ile buluştuğunda ortaya çıkacak.

Space Jam: A New Legacy İkinci Fragman (Türkçe Altyazılı)

ilk fragman (Türkçe Altyazılı)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir