Dwayne Johnson Krypto’yu Seslendirecek

Son yılların en popüler aktörlerinden biri olan Dwayne Johnson, DC League of Super – Pets animasyonu için Krypto’yu seslendirmeye hazırlanıyor.

DC’nin büyük olasılıkla HBO Max ekranlarında yayınlatacağı animasyon, Superman’in köpeği olan Krypto’nun hayvanlardan kurduğu süper kahraman ekibiyle yaşadığı maceralara odaklanacak.

Superman’in en iyi arkadaşının başrolünde yer aldığı ilk film olarak da dikkat çeken League of Super – Pets’in yönetmenlik koltukları ise Jared Stern ve Sam Levine’e emanet.

Geçtiğimiz yıl DC’nin Shazaam filminin spin-offu Black Adam filminde de başrolü aldığı duyurulan Dwayne Johnson dışında animasyon için sürpriz yıldız isimlerin de seslendirme kadrosuna dâhil edilmesi bekleniyor.

Gösterim Tarihi 20 Mayıs 2022

Hollywood piyasasının en fazla kazanan oyuncularından biri olan Dwayne Johnson, geçtiğimiz yıl İnstagram hesabından yaptığı paylaşımında çocukluk hayalinin Superman’e dönüşmek olduğunu belirtmişti. Bu hayalini tam olarak gerçekleştirmese de hayranı olduğu kahramanın köpeğine ses verecek olan oyuncunun nasıl bir performans sergileyeceği şimdiden merak ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir