He-Man’in İlk Fragmanı Yayınlandı

Yapımcılığını Kevin Smith’in üstlendiği 80’lerin ünlü çizgi film serisi He-Man için ilk fragman yayınladı.

Serüvenine kaldığı yerden devam edecek olan, ülkemizde “He-Man” olarak bilinen çizgi film serisi “Masters of the Universe – Kâinatın Efendileri“, Castle Grayskull’un gizemini ve gücünü dünyaya geri getiriyor.

He-man bu gizemi azılı düşmanları Skeletor (İskeletor), Hordak ve Snake Men’den korumak için giriştiği destansı mücadelesinin hikâyesi ile yeniden karşımıza çıkacak.

İlk olarak karşımıza bir oyuncak serisi ile çıkan He-Man, daha sonraları popülerliği öyle arttı ki Çizgi Roman serisine dönüştü. Bu dönüşümün ardından TV ekranlarında da film ve animasyonları yapılarak boy göstermeye başladı.

En son 40 yıl önce Televizyon ekranlarında yayınlan animasyon serisi “Masters of the Uiverse – Kainatın Efendileri” çizgi filmi, 40 yılın ardından “Masters of the Uiverse: Revelation” ismi ile son yıllarda popüler hale gelen internet platformları aracılığı ile yeniden sevenleri ile buluşacak.

Birinci kısmı 23 Temmuz 2021 tarihinde yayınlanacak olan “Masters of the Uiverse: Revelation” Netflix platformunda izleyici ile buluşacak.

İlk Fragman

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir