Lego Movie 2: The Second Part

Lego Movie’nin devamı olan bir “Lego” filmdir.  Will Ferrell, Chris Pratt, Elizabeth Banks, Will Arnett, Charlie Day, Alison Brie, Nick Offerman gibi ünlü isimlerin seslendirmesini yaptığı filmde Emmet Brickowski, Systar Sistemi’ne giden ve geri dönmeyen arkadaşlarını “Armamageddon” olarak bilinen bir felakete doğru sürüklendiklerinden habersizce kurtarmaya çalışır.

Film Logo oyuncakları üzerine yapılmış bir animasyon film olmasıyla birlikte aynı zamanda hibrit (melez) film olma özelliği de taşımaktadır. Kardeşlerden birisi diğer kardeşi ile birlikte oyun oymak istemesine rağmen, bunu bir türlü başaramaz ve mesele en sonunda lego oyuncakları ile oynama yasağı almalarına kadar uzanır. Fakat bir şeyler olur ve işler birden olumlu yönde ilerlemeye başlar. Film, iki kardeşin birbirleri ile olan bu iletişiminin oyuncaklar tarafından canlandırılması üzerine kurgulanmış.

Kısaca; “birlikte daha güzel vakit geçirebiliriz” teması barından Ailenizle birlikte izleyerek güzel bir vakit geçirebileceğiniz bir film.

Emmet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir